Léčení pomocí energie rukou

Jak mi přišlo do života léčení

V červenci 2009 se mi ozvala maminka chlapečka, narozeného předčasně v roce 2007. Věděla jsem o nich z astrologických webových stránek, jeho případ mě tenkrát hodně oslovil. Kromě jiného i proto, že malý slaví narozeniny ve stejný den jako můj syn. S maminkou jsem byla několikrát v písemném kontaktu, posílala jsem jí pro kloučka prognózy a k mé veliké radosti byly příznivé. Kromě toho jsem jim doporučovala Rekonektivní léčení, které jsem právě tou dobou potkala. A maminka mi po čase napsala o vyplňování astrologických prognóz, její mail přišel přesně v první den mého výcviku Rekonektivního léčení. Věříte na náhody? Já už dávno ne a proto jsem jim nabídla pro malého terapii. Prošli jsme třemi sezeními vždy s týdenní přestávkou a čekala jsem na zpětnou vazbu. Místo toho se začaly objednávat další děti. Maminka se totiž svěřila se svou zkušeností na internetu a její text si můžete přečíst zde.

Tak se stalo, že jsem bez jakékoli reklamy začala pracovat s malými dětmi. Jejich zdravotní situace většinou není jednoduchá, potkala jsem děti s dětskou mozkovou obrnou, autismem, epilepsií, hydrocefalem, poruchami rovnoměrnosti vývoje i s dalšími obtížemi. Vážím jsem si té možnosti a mám radost z každého vývojového krůčku, který děti po léčení udělají, jsem vděčná za každou drobnost, která může usnadnit rodičům péči o jejich "jiné" človíčky. Mezi rodiči dětí jsem měla možnost poznat vzácné, trpělivé lidi, plné síly, lásky, odvahy a odhodlání. Obdivuji je a vážím si jich, s některými mne pojí přátelské pouto.

Samozřejmě někdy jsou po léčení pokroky patrné více a někdy méně. Občas jsou výsledky opravdu krásné - ze zpětných vazeb bych se s Vámi ráda podělila o vyprávění paní Jany Makovcové, která o svých dvou autistických kloučcích napsala knihy Maminko, nezpívej a S rukama na uších (nakladatelství ALMI). Ukázky z druhé z nich, ve kterých popisuje jejich zkušenosti s léčením, najdete zde.

Mohlo by se zdát, že se v léčení věnuji pouze malým dětem. To však není pravda, pracuji i s dospělými.

A jak tedy vlastně pracuji?

Především chci uvést, že energie, kterou při léčení používám, mnou pouze prochází. Již jsem zmínila, že jsem absolvovala seminář Rekonektivního léčení (The Reconnective Healing), který vedl Dr. Eric Pearl. Postupně jsem si vyvinula svůj způsob práce s energií. Velmi silné momenty nastávají tehdy, kdy se podaří propojení na úrovni srdce. Toto je možné zejména u malých dětí při druhém či třetím setkání, když se podaří s človíčkem navázat důvěru a blízkost. Proto svůj způsob působení někdy nazývám energeticko-emocionálním léčením.

Léčení probíhá většinou ve třech sezeních, kdy se mi osvědčuje zachovat interval mezi jednotlivými setkáními v rozmezí jednoho týdne až jednoho měsíce. Délka sezení je přibližně třičtvrtě hodiny, samotné léčení většinou netrvá déle než půl hodiny. U malých dětí dokonce i méně, kolem dvaceti minut.

Nabízím také svým klientům zdarma možnost nalezení vhodného času pro terapii pomocí astrologických metod. Vhodností termínu mám na mysli otevřenost člověka (jeho těla a také jeho duše) všem energiím, které k němu v danou dobu přicházejí, a schopnost využít z nabízeného maximum pro svůj zdravotní i další vývoj.